Kabızlığın Giderilmesine Yardımcı Takviye

Actiflora Probiyotik içerikli bir gıda takviyesidir. Koruyucu madde ya da zararlı herhangi bir madde içermez. Kapsül haline getirilen Actiflora Probiyotik, kabızlığı gidermeye yardımcı gıda takviyesi her gün yaşanan o bilindik hastalıkları yok ediyor.

Probiyotik nedir?

Bağırsakların görevlerini yerine getirebilmeleri için gerekli olan bakterilerdir. Actiflora+ Probiyotik  Kapsülü doğada yetişen yeşil bitki liflerinden üretilmiştir.

Actiflora+ Probiyotik Kapsülü kimler kullanabilir?

• Kronik kabızlık çeken kişiler
• Şişkinlik, gaz ve hazımsızlık yaşayanlar
• Sürekli ishal
• Çeşitli cilt hastalıkları
• Antibiyotik kullanan kişiler
• Sürekli kuru gıda ile beslenen kişiler

Actıflora+ Probiyotik Probiyotik Kapsül

Actıflora+ Probiyotik Probiyotik Kapsül

Kronik kabızlık çeken kişiler
Kabızlık problemi günümüzde çok sık karşılaşılan bir rahatsızlıktır. Kabızlığın birçok nedeni olabilir. Sağlıksız beslenme, stres, yan etkili bazı ilaçların kullanımı, hamilelik, sigara kullanımı, hareketsiz yaşam ve çeşitli bağırsak hastalıkları kabızlığa neden olur. Bu sebeplerin birçoğu ortadan kaldırabilir fakat yerleşmiş hayat düzeni buna engel olur. Bu yüzden sindirim sistemine destek veren besin takviyeleri kullanılmalıdır.

Şişkinlik-gaz
Şişkinlik ve gaz daha çok yemek alışkanlıklarıyla ilgili bir sorundur. Stresinde her hastalıkta olduğu gibi şişkinlik ve gaz problemlerinde de payı var. Birden fazla yemeğin birlikte yenmesi, asitli içecekler, aşırı soğuk beslenme, kabızlık ve hazımsızlık şişkinliğe ve bağırsak gazlarına neden olur.

Hazımsızlık
Hazımsızlık bir mide ve bağırsak hastalığıdır. Midede ülser ya da gastrit gibi şikayetler varsa mide alınan besinleri öğütemeyebilir. Ayrıca bağırsak düzensizliği mide hastalıklarını da tetikler. Bu tuhaf iletişim midenin hazım etme yeteneğini azaltır.

Sürekli ishal
Sürekli yaşanan ishal birçok nedenden kaynaklanabilir ve ciddi bir problemdir. Durdurulmadığında vücudun aşırı su kaybetmesine neden olur. Bağırsaklarda yaşayan bakteri ve virüsler, steril olmayan beslenme, üşütme, isteri, bağırsak hastalıkları, nefrit, kalp, karaciğer veya akciğer hastalıkları hatta aşırı alkol tüketimi birer ishal nedeni olabilir.

Antibiyotik kullanımı
Antibiyotik kullanılırken yararlı bakteriler, zararlı bakterilerle birlikte yok olur. Bu durum bağırsakların dengesini bozarak ishal ya da kabızlığa neden olur.

Yanlış beslenme alışkanlıkları
Sürekli kuru gıdalarla ve lifli gıdadan yoksun beslenmek bağırsaklar için uygunsuz bir çalışma ortamı hazırlar. İyi yıkanmayan sebze ve meyveler bakteri ve virüs kanalıyla bağırsak fonksiyonlarını sekteye uğratabilir.

• Kronik kabızlık çeken kişiler
• Şişkinlik, gaz ve hazımsızlık yaşayanlar
• Sürekli ishal
• Çeşitli cilt hastalıkları
• Antibiyotik kullanan kişiler
• Sürekli kuru gıda ile beslenen kişiler
• Vajinal ve üriner enfeksiyon riski taşıyan kişiler

Actiflora+ Probiyotik Kapsül nasıl kullanılır?

Bir günde 2 ya da 3 tablet kullanabilirsiniz. Bu oran antibiyotik kullanım zamanlarında 2 kat arttırılmalıdır. Actiflora+ Probiyotik Kapsülün hiçbir yan etkisi yoktur ve bir kapsül 45 milyar canlı ve faydalı bakteri (probiyotik) içerir.

 

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*